Recomandarile lui Moro 28 August

122

Ziua de ieri..1/3 cu doar -40 de lei .La ce inceputuri de meci au fost ma mir cum de am scapat asa bine.Nu poti castiga cand Ufa joaca 1 repriza intreaga in inferioritate si cand scorul pleaca de la 1-1 in minutul 2.Sa stiti ca nu am fost departe de 3/3(Repriza 2 la Litvinov –Grenoble unde s-au inscris 7 goluri dupa ce in prima a fost unul singur,picand asftel tripla nebuna si tripla din KHL unde oricand pot “ingheta” scorurile), dar avem timp sa reglam asta.1) Astazi plec cu o dubla.2 meciuri care personal nu le inteleg cotele,sper nici sa nu se intample asta la sfrasitul meciurilor.Ambele meciuri sunt din Champions League.Incep cu Davos vs suedezii de la Frajestads.Pe bune???1,72 cota la castiga meciul(inclusive prelunigiri si lovituri de departajare) pentru Davos?Campioana Elvetiei detasat,fara nici o problema,o echipa care pe gheata proprie are niste reveniri uluitoare si poate matura pe jos cu oricine?O echipa care in turul acestui meci a facut shot-out(portarul nu ia gol in tot meciul,un lucru extraordinar in hochei) cu aceasta echipa suedeza ,adica a batut Davos,fara drept de apel, 0-4 pe gheata celor de la Farjestads,o echipa din Suedia care este destul de modesta…sub mijlocul clasamentului cu nici o pretenie la castigarea lui.Nu vad ce se poate intampla la acest meci in conditii normale.Singurul lucru care se poate intampla aici este ca Davos sa slabeasca motoarele dat privind clasamentul.UN MARE VALUE BET AICI!! As merge si 1 solist la cota de 2,15 si chiar handicap la o cota de 2,85.Vad aici meciul zilei.Meciul 2 este intre Trinec ,o echipa foarte buna din Cehia,poate cea mai constanta si Stavager campioana Norvegiei.Mizez aici ca nu vor bate Trinec la handicap mai mare de 3 goluri.In tur a fost 4-1 pentru Stavager ,pe gheata proprie.Aici cred ca va triumfa Trinec,dat fiind clasamentul,dar cred si sper ca nu ii vor spulbera pe cei de la Stavager.Succes! Incredere 9/10. PS:sincer ca fiu nu am stiut ce sa aleg intre Trinec-Stavager h2(-2,5) sau Sparta Praga-Storhamar h2(-2,5).Daca simtit altfel puteti modifica acest meci! Mi se par identic de bune.

2) Asa cum v-am obisnuit o tripla din KHL.Ieri a fost dezastruoasa aceasta tripla,datorita primului meci dintre Ufa si Barys Astana.Azi speram sa fie verde.Cotele sunt micute ,nu am ce povesti despre aceste meciuri.Incredere 8/10.

3)Nebunie aici!!Mare nebunie! 2 meciuri sunt de dubla de mai sus!Cum spuneam,am incredere in ele.Al treilea meci este intre Sparta Praha si Stormahar (meciul care il poate inlocui pe Trinec –Stavager din dubla,depinde cum simtiti).Al 4 –lea meci este din KHL.Sub 1,5 goluri in prima repriza la Traktor Chelyabinks si Yugra.Acest meci este dat de un site de specialitate ca ar fi cel mai “sub” al zilei.In opinia mea este la fel.Cota 8,63 totusi aceasta “PATRULA NEBUNA”,deci increderea e medie spre mica!