Retrospectiva fotbal 08 August – Maxim inscrie pentru Stuttgart

Retrospectiva fotbal 08 August - Maxim inscrie pentru Stuttgart

Etapa a treia din Liga 1 s-a incheiat cu un meci spectaculos, dar in care nu s-a marcat niciun gol. CFR Cluj si Dinamo au terminat la egalitate, in Gruia, scor 0-0, dupa un meci in care ambele echipe au avut ocazii si au lovit bara. Retrospectiva fotbal 08 August – Maxim inscrie pentru Stuttgart.

VEZI AICI GRATUIT CE JOACA TIPSTERII SUPERPONT PREMIUM ASTAZI

Startul reprizei secunde a reprezentat cel mai fierbinte moment al meciului. Mai intai, Dorin Rotariu a lovit bara dupa o incursiune superba in careul lui Minca, pentru ca mai tarziu, Cristian Lopez, sa faca acelasi lucru. S-a terminat, insa, nedecis, suficient pentru ca Dinamo sa treaca din nou pe primul loc, cu sapte puncte, la egalitate cu Pandurii, iar CFR sa ajunga de la -3 la -2 puncte.

S-a terminat si etapa a doua din Rusia, iar Terek Grozni, echipa lui Torje si Gicu Grozav a pierdut la scor, 0-4 pe terenul lui Krasnodar. In ultimul meci al rundei, Spartak Moscova a invins-o pe Krylya Sovetov, scor 1-0.

Vestile bune vin din Germania, din liga a doua. Alexandru Maxim a intrat pe teren in minutul 46 al meciului Stuttgart vs St. Pauli 2-1 si a avut nevoie de doar 25 de minute pentru a inscrie golul egalizator.

Supercupa Arabiei Saudite a avut nevoie de lovituri de departajare pentru a-si afla castigatoarea. A invins Al Ahli, dupa cinci serii de penalty-uri cu Al Hilal si 1-1 in timpul regulamentar.

DESCHIDE UN CONT DE PARIOR CHIAR ACUM LA WINMASTERS SI INCASEAZA SUPER BONUSUL DE 1000 RON