La NetBet, ai castig garantat si cote marite pentru Chelsea vs Paris Saint – Germain!

Dupa ce aseara am asistat la calificarea in sferturile celei mai prestigioase competitii de fotbal intercluburi din Europa ale celor de la Real Madrid si VFL Wolfsburg, iata ca astazi a veni randul altor 4 formatii sa lupte in mansa retur a optimilor UCL pentru a le urma pe primele in urmatoarea faza a UEFA – Champions League.

Daca in partidele de seara, lucrurile erau in mare masura lamurite inca dupa disputarea mansei tur, Real Madrid si Wolfsburg fiind cu un picior in sferturile UCL dupa victoriile repurtate la Roma cu 2-0 si Gent 3-2, iata ca in duelurile de astazi dintre Chelsea vs PSG si Zenit vs Benfica, lupta inca ramane deschisa oricarui rezultat deoarece oaspetii celor doua dispute nu au decat un avantaj fragil dupa prima mansa ( 2-1 PSG si 1-0 Benfica )

Si pentru ca ne plac PROMOTIILE si BONUSURILE, una dintre cele mai apreciate agentii de pariuri online din Romania, NetBet, ofera doua COTE SPECIALE URIASE pentru victoria celor de la Chelsea Londra sau Paris Saint-Germain in duelul din aceasta seara de pe Stamford Bridge.

ATENTIE : Cea mai tare partida a serii vina cu cea mai tare PROMOTIE a ultimilor ani, in sensul ca o victorie a londonezilor primeste o COTA SPECIALA de 8.00, in timp ce un succes la baietilor din „tara cocosului” galic este cotat de catre NetBet la o valoare ce atinge cifra 7.00.

Ce trebuie sa faci pentru a profita de SUPER-COTELE marca NetBet :

E foarte simplu. Nu trebuie decat sa te inregistrezi aici, si sa introduci codul UCL 10

Apoi, pariaza pe victoria celor de la Chelsea Londra sau Paris Saint-Germain ( FT 1X2 ) la COTA ACTUALA, si 40 RON din miza vor fi multiplicati cu cota imbunatatita.

NOTA : Castigurile suplimentare vor fi adaugate contului tau in MAXIM 48 de ore.

Va uram succes si la cat mai mult verde pe biletele voastre :)

Echipa SupePont

PARIAZA PE MECIUL CHELSEA LONDRA vs PARIS SAINT-GERMAIN DOAR DUPA CE CONSULTI AICI AVANCRONICA MARCA SUPERPONT